Рішення Бориславської міської ради “Про відмову у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
222 червня 2021 року Борислав №447

Про відмову у розробленні проекту землеустрою
щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, розглянувши заяви Кірди Петруні, Бобровської Любові, Куртяк Юлії про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 02.06.2021 року №18/7, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул.Княгині Ольги у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ці земельні ділянки не відповідають містобудівній документації. Згідно з генпланом міста та планом зонування міста це квартал житлової забудови. На дану земельну ділянку надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою, зареєстровано земельну ділянку в Державному земельному кадастрі та подано технічну документацію на затвердження, а саме:
1.1) 500 кв.м. Кірді Петруні Василівні, яка зареєстрована у м.Бориславі;
1.2) 500 кв.м. Бобровській Любові Дмитрівні, яка зареєстрована у м.Бориславі.

2. Відмовити Куртяк Юлії Зіновіївні, яка зареєстрована у м.Бориславі, у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 600 кв.м. на вул.Княгині Ольги у м.Бориславі для ведення городництва у зв’язку з тим, що ця земельні ділянки не відповідає містобудівній документації. Згідно з генпланом міста та планом зонування міста це квартал житлової забудови.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments