Рішення Бориславської міської ради “Про внесення змін до рішення міської ради від 25.11.2015 року №4 «Про затвердження персонального складу постійних комісій Бориславської міської ради VII демократичного скликання і обрання голів постійних комісій”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

31 січня 2019 року Борислав №1672

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.11.2015 року №4 «Про затвердження персонального складу постійних комісій Бориславської міської ради VII демократичного скликання і обрання голів постійних комісій»

Відповідно до п.2 ч.1 ст.26, ст.47, ч.2 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку від 30.01.2019 р. №32/1, беручи до уваги доручення міського голови від 11.01.2019 року №3, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести до рішення міської ради від 25.11.2015 року № 4 «Про затвердження
персонального складу постійних комісій Бориславської міської ради VII демократичного скликання і обрання голів постійних комісій» (із змінами), такі зміни

1.1. Вивести із складу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури Єндзуру Юрія Андрійовича, члена комісії.
1.2. Вивести із складу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури Бігея Андрія Богдановича, члена комісії.
1.3. Ввести до складу постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї і молоді, фізкультури і спорту Микулича Олега Володимировича, і вважати його членом цієї комісії.

1.4. Ввести до складу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури Прокопович Надію Богданівну, і вважати її членом цієї комісії.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина та постійну комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку (І.Книш).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments