Рішення Бориславської міської ради “Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району Львівської області цілісних майнових комплексів установ охорони здоров’я та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Бориславської міської територіальної громади “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
03 березня 2021 року Борислав №152

Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району Львівської області цілісних майнових комплексів установ охорони здоров’я та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Бориславської міської територіальної громади

Відповідно до ст.ст. 26, 60, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 39 Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України , Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положення про передачу об’єктів права державної та комунальної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 482, рішення Дрогобицької районної ради від 29.12.2020 № 28 «Про передачу бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району Львівської області до комунальної власності об’єднаних територіальних громад Дрогобицького району», рішення Бориславської міської ради Львівської області від 21.01.2021 № 50 «Про надання згоди на безоплатне прийняття бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району Львівської області у комунальну власність Бориславської міської територіальної громади», беручи до уваги рішення постійної комісії з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності від 02.03.2021 р. №5/3 та з гуманітарних питань, депутатської етики та законності від 02.03.2021 р. №6/1, з метою діяльності та безперебійного функціонування установ охорони здоров’я Бориславської міської ради, міська рада:
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Акт приймання-передачі майна, закріпленого за відокремленим структурним підрозділом амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Попелі з балансу комунального некомерційного підприємства “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради на баланс комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня м. Борислава” Бориславської міської ради, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Акт приймання-передачі майна, закріпленого за відокремленим структурним підрозділом Винниківської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з балансу комунального некомерційного підприємства “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради на баланс комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня м. Борислава” Бориславської міської ради, згідно з додатком 2.

3. Затвердити Акт приймання-передачі майна, закріпленого за пунктом громадського здоров’я с.Мокряни з балансу комунального некомерційного підприємства “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради на баланс комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня м. Борислава” Бориславської міської ради, згідно з додатком 3.

4. Затвердити Акт приймання-передачі майна, закріпленого за пунктом громадського здоров’я с.Підмонастирок з балансу комунального некомерційного підприємства “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради на баланс комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня м. Борислава” Бориславської міської ради, згідно з додатком 4.

5. Затвердити Акт приймання-передачі майна, закріпленого за відокремленим структурним підрозділом Ясенице-Сільнянської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з балансу комунального некомерційного підприємства “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради на баланс комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня м. Борислава” Бориславської міської ради, згідно з додатком №5.

6. Закріпити на праві оперативного управління майно комунальної власності Бориславської міської територіальної громади за комунальним некомерційним підприємством “Центральна міська лікарня м. Борислава” Бориславської міської ради, згідно з додатками 1,2,3,4,5 цього рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія, заступника міського голови Гарасимів Роксоляну, постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андросов Андрій) та постійну комісію з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Спас Андрій).

В.о.міського голови,
секретар міської ради Юрій ХИМИН

Attachments