Рішення Бориславської міської ради “Про затвердження Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель у с.Ясениця-Сільна Дрогобицького району Львівської області та передачу фізичній особі-підприємцю Кузьмі Роману земельну ділянку в оренду “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
27 жовтня 2022 року Борислав №1130

Про затвердження Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель у с.Ясениця-Сільна Дрогобицького району Львівської області та передачу фізичній особі-підприємцю Кузьмі Роману земельну ділянку в оренду

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 22, 791, пункту 27 розділу Х “Перехідні положення” Земельного кодексу України, розглянувши заяву Кузьми Романа про надання земельної ділянки в оренду, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 26.10.2022 року №50/9, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 2,0673 га у с.Ясениця-Сільна Дрогобицького району Львівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01 (землі сільськогосподарського призначення).

2. Надати фізичній особі-підприємцю Кузьмі Роману Васильовичу, який зареєстрований у с.Ясениця-Сільна Дрогобицького району Львівської області, земельну ділянку площею 2,0673 га у с.Ясениця-Сільна Дрогобицького району Львівської області в оренду терміном на 1 (один) рік для 01.01 – ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель запасу (землі сільськогосподарського призначення).

3. Встановити розмір орендної плати 8 відсотків від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області, яка відповідно до оприлюдненого Державною податковою службою України довідника показників нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь в Україні станом на 01.01.2021 року з врахуванням коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік становить 21492,00 грн за один гектар ріллі.

4. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Кузьму Романа укласти договір оренди землі та провести його державну реєстрацію в районній військовій адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments