Рішення Бориславської міської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Винники Дрогобицького району Львівської області та надання її Бучку Василю в оренду”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
26 серпня 2021 року Борислав №569

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Винники Дрогобицького району Львівської області та надання її Бучку Василю в оренду

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 33, 93, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, ст.25, 50 Закону України “Про землеустрій”, п.5 ст.16 Закону України “Про Державний земельний кадастр”, розглянувши заяву Бучка Василя про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 11.08.2021 року №25/3, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6671 га на вул.Кармелюка,53 у с.Винники Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер 4621288600:06:000:0514) та надати її в оренду Бучку Василю Михайловичу, який зареєстрований у с.Вовче Турківського району Львівської області, терміном на 7 років, для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування та реконструкції нежитлових приміщень під пташник), із земель запасу, які не надані у власність та користування (землі сільськогосподарського призначення).

2.Зобовязати Бучка Василя укласти договір оренди та провести реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

3. Дрогобицькому управлінню Головного управління державної податкової служби у Львівській області провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації права воренди та здійснювати контроль за поступленням коштів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments