Рішення Бориславської міської ради “Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Борислава на 2019 рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

31 січня 2019 року Борислав №1690

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Борислава на 2019 рік

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.91 Бюджетного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи від 29.01.2019 р. №36/2, з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від 30.01.2019 р. №69/13 та клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 08.01.2019 року № 6-жк, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста Борислава на 2019 рік, що додається.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради (О. Левицький) здійснювати загальну координацію, фінансування та моніторинг виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Р. Садлівський), постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку і оборонної роботи (І. Тарновецький) та постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики (Б. Городиський) відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків .

Міський голов І.Р. Яворський

Attachments