Рішення Бориславської міської ради “Про затвердження Програми створення матеріального резерву для заходів з підготовки територіальної оборони Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

06 березня 2022 року Борислав №938

Про затвердження Програми створення матеріального резерву для заходів з підготовки територіальної оборони Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік

Відповідно до, ст. 3, 15, 18 Закону України «Про оборону України», ст.14 Закону України «Про основи національного спротиву», п.22ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні з метою підвищення обороноздатності держави, оперативного реагування на надзвичайні кризові ситуації, різкі зміни обстановки на території громади, охорони важливих об’єктів і комунікацій, максимального залучення населення до оборони держави та популяризації служби в резерві, беручи до уваги доповідну записку начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимира Прідуна та рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від 06.03.2022 р. №21/2, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму створення матеріального резерву для заходів з підготовки територіальної оборони Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік, що додається .

2. Видатки на реалізацію Програми проводити в межах асигнувань, передбачених бюджетом Бориславської міської територіальної громади .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа та заступника міського голови Солоненко Світлану відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

Міський голова (підпис) Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments