Рішення Бориславської міської ради “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її комунальному підприємству “Бориславтеплоенерго” в постійне користування”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
19 травня 2022 року Борислав №971

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її комунальному підприємству “Бориславтеплоенерго” в постійне користування

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 66, 791, 92, 123 Земельного кодексу України, статті 25, 55 Закону України “Про землеустрій”, п.5 ст.16 Закону України “Про Державний земельний кадастр”, розглянувши заяву директора комунального підприємства “Бориславтеплоенерго” про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її в постійне користування, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 23 лютого 2022 року №40/5, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1489 га на вул. Дорошенка,21 “Г” у м.Бориславі (кадастровий номер 4610300000:02:005:0107) та надати її у постійне користування комунальному підприємству “Бориславтеплоенерго” (ідентифікаційний код 13809128) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води 11.04, вид використання – для обслуговування котельні (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення).

2. Комунальному підприємству “Бориславтеплоенерго” (Богдан Дубас) провести державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку.

3. Дрогобицькому управлінню Головного управління державної податкової служби у Львівській області провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації права постійного користування на земельну ділянку та здійснювати контроль за поступленням коштів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments