Рішення Бориславської міської ради “Про зміну найменування Державного комунального підприємства «Кінотеатр «Каменяр» та затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Кінотеатр «Каменяр» Бориславської міської ради”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
30 квітня 2020 року Борислав №2468

Про зміну найменування Державного комунального підприємства «Кінотеатр «Каменяр» та затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Кінотеатр «Каменяр» Бориславської міської ради

Відповідно до п.30 ч.1 ст. 26 та ст.25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ч.4 ст.57, ч.4. ст.78 Господарського кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї і молоді, фізкультури і спорту від 29.04.2020 р. №51/1 , клопотання директора ДКП «Кінотеатр «Каменяр» від 08 квітня 2020 р. №3, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати Державне комунальне підприємство «Кінотеатр «Каменяр» на Комунальне підприємство «Кінотеатр «Каменяр» Бориславської міської ради.
2. Затвердити Статут Комунального підприємства «Кінотеатр «Каменяр» Бориславської міської ради у новій редакції, що додається.
3. Створити статутний капітал в сумі 1000000 грн (один мільйон грн. 00 коп.)
4. Директору Комунального підприємства «Кінотеатр «Каменяр» Л.Бринич забезпечити необхідні реєстраційні дії у встановленому законодавством України порядку.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Р.Гарасимів та постійну комісію з питань освіти, культури, сім’ї і молоді, фізкультури і спорту (А.Спас).

Міський голова І.Яворський

Attachments