Рішення Бориславської міської ради “Про звернення депутатів Бориславської міської ради до Кабінету Міністрів України із проханням про примусове вилучення об’єкту права власності Російської Федерації”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

20 березня 2022 року Борислав №940

Про звернення депутатів Бориславської міської ради до Кабінету Міністрів України із проханням про примусове вилучення об’єкту права власності Російської Федерації

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів», беручи до уваги доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі від 18 березня 2022 року та рішення постійної комісії з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності від 20.03.2022 р. №17/1, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Схвалити звернення депутатів Бориславської міської ради до Кабінету Міністрів України із проханням про примусове вилучення об’єкта права власності Російської Федерації, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андросов Андрій).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments