Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
05 листопада 2019 року           Борислав               № 277

Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до ст.30 ч.1 п.а п.п.13 „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 „Про затвердження типових Правил розміщення зовнішньої реклами”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1173 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності” та рішення виконавчого комітету від 18 серпня 2016 року №201 „Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Бориславі у новій редакції”, розглянувши заяву ТзОВ „Буковиця” про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю „Буковиця” розмістити зовнішню рекламу – щит розміром 4,0м х 4,0м на вул.Трускавецькій (район маневрового майданчику КМНВП „Оріон-2”).

2. Зобовязати ТзОВ „Буковиця”:
2.1) укласти договір оренди місця розташування рекламного засобу з КП „ЕКО – МІСТО”;
2.2) отримати у відділі архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради дозвіл на розміщення зовнішньої реклами;
2.3) у п’ятиденний строк, після розташування зовнішньої реклами, подати у відділ архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради фотокартку місця розташування рекламного засобу.

3. Попередити ТзОВ „Буковиця” про необхідність щомісячного (до 5 числа наступного місяця) перерахування коштів до міського бюджету за місце розташування рекламного засобу.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина.

Міський голова                                                                    І.Яворський

Вкладення