Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
24 червня 2021 року             Борислав                № 190

Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до ст.30 ч.1 п.а п.п.13 „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року №2067 „Про затвердження типових Правил розміщення зовнішньої реклами”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1173 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності” та рішення виконавчого комітету від 18 серпня 2016 року №201 „Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Бориславі у новій редакції”, розглянувши заяву представника ТзОВ „АТБ-Маркет” Орла Леоніда про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю „АТБ – Маркет”, розмістити зовнішню рекламу на фасаді нежитлової споруди на вул.Весняній,5 в м.Бориславі – щит розміром 6,00м х 1,5 м та щит розміром 4,2м х 1,0м.

2. Зобовязати товариство з обмеженою відповідальністю „АТБ – Маркет”:
2.1) отримати у відділі архітектури та містобудування дозвіл на розміщення зовнішньої реклами;
2.2) у п’ятиденний строк, після розташування зовнішньої реклами, подати у відділ архітектури та містобудування фотокартку місця розташування рекламного засобу.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія.

Міський голова                                                             Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments