Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

18 квітня 2019 року            Борислав            №111

Про дозвіл на розміщення
зовнішньої реклами

Відповідно до ст.30 ч.1 п.а п.п.13 „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року №2067 „Про затвердження типових Правил розміщення зовнішньої реклами”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1173 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності” та рішення виконавчого комітету від 18 серпня 2016 року №201 „Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Бориславі у новій редакції”, розглянувши заяву ТзОВ „Белуко” про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю „Белуко”, розмістити зовнішню рекламу – банер розміром 3м х 15 м та 2,8м х 4м на вул.Шевченка (будівля кінотеатру „Каменяр”).

2. Зобов’язати ТзОВ „Белуко”:
2.1) укласти договір оренди місця розташування з ДКП „Каменяр”;
2.2) отримати у відділі архітектури та містобудування дозвіл на розміщення зовнішньої реклами;
2.3) у п’ятиденний строк, після розташування зовнішньої реклами, подати у відділ архітектури та містобудування фотокартку місця розташування рекламного засобу.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина.

Міський голова                                                       І.Р.Яворський

Вкладення