Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
01 серпня 2019 року            Борислав            № 209

Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до ст.30 ч.1 п.а п.п.13 „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 „Про затвердження типових Правил розміщення зовнішньої реклами”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1173 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності” та рішення виконавчого комітету від 18 серпня 2016 року № 201 „Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Бориславі у новій редакції”, розглянувши заяву ТзОВ „Рекламна Група „Аверс” про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю „Рекламна Група „Аверс”, розмістити зовнішню рекламу-щит розміром 3м х 6м на розі вул.Трускавецької-Б.Хмельницького.

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Рекламна Група „Аверс”:
2.1) укласти договір оренди місця розташування рекламного засобу з КП „ЕКО – МІСТО”;
2.2) отримати у відділі архітектури та містобудування дозвіл управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради на розміщення зовнішньої реклами;
2.3) у п’ятиденний строк, після розташування зовнішньої реклами, подати у відділ архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради фотокартку місця розташування рекламного засобу.

3. Попередити товариство з обмеженою відповідальністю „Рекламна Група „Аверс” про необхідність щомісячного (до 5 числа наступного місяця) перерахування коштів до міського бюджету за місце розташування рекламного засобу.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина.

Міський голова                                                        І.Р.Яворський

Attachments