Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Бориславської територіальної громади”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
15 липня 2021 року       Борислав                 № 213

Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Бориславської територіальної громади

Відповідно до пп.4 п.б ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13вересня 2017 р. № 684, з метою забезпечення організації обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Бориславської територіальної громади, беручи до уваги клопотання відділу освіти від 06.07.2021 р. №01-18/145, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити відділ освіти Бориславської міської ради відповідальним за створення і постійне оновлення реєстру даних про дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Бориславської територіальної громади.

2. Закріпити території обслуговування за закладами загальної середньої освіти, що належать до комунальної форми власності, згідно з додатком.

3. Відділу освіти (Качмарчик Елла) до 15 вересня 2021 року організувати роботу щодо обліку дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають чи перебувають в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці, шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних.

4. Бориславському віділлу поліції №1 Дрогобицького відділу поліції головного управління національної поліції України у Львівській області (Мархонь Андрій), службі у справах дітей (Подставек Ганна), відділу реєстрації (Раєва Яніна) надавати необхідну допомогу закладам освіти, відділу освіти в організації обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, що проживають на території громади, а також розширену інформацію про дітей, місце навчання яких не встановлено (до 01 вересня щорічно).

5. КНП „Центральна міська лікарня м.Борислава” (Головчак Віталій):
5.1) до 15 квітня та до 15 серпня надавати відділу освіти Бориславської міської ради список дітей від 0 до 6-ти років, які мешкають на території Бориславської територіальної громади та знаходяться на обліку в сімейних лікарів;

5.2) до 15 серпня надавати списків дітей з особливими освітніми потребами, які не можуть відвідувати заклади загальної середньої освіти або повинні навчатись у закладах для осіб, що потребують соціальної допомоги (реабілітації).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                     Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments