Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про продовження договору оренди комунального майна з закладом культури „Бориславська публічна бібліотека” без проведення аукціону”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
13 січня 2022 року            Борислав          № 18

Про продовження договору оренди комунального майна з закладом культури „Бориславська публічна бібліотека” без проведення аукціону

Відповідно до статті 29, пункту 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 15, ч. 2 статті 18 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, Положення про оренду майна Бориславської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бориславської міської ради від 22.06.2021 р. № 392, беручи до уваги заяву закладу культури „Бориславська публічна бібліотека” від 02 грудня 2021року № 133 та клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 09 грудня.2021року № 01-20/495, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити договір оренди від 02 січня 2002 року № 1, нежитлового приміщення 4 загальною площею 63,1 кв.м, за адресою: вул. Трускавецька, 45, м.Борислав, Львівська область, закладу культури „Бориславська публічна бібліотека”, з орендною платою 1 грн. в рік, без проведення аукціону, терміном на 5 років.

2. Включити до переліку другого типу об’єкт оренди, зазначений у пункті 1 цього рішення.

3. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради (Любомир Бреньо), викласти договір оренди комунального майна у новій редакції згідно з примірним договором оренди та відповідно до пункту 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андросов Андрій).

Міський голова                                                        Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments