Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про схвалення внесення змін до паспорта Програми надання допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення в квартирах соціально незахищених верств населення, які зареєстровані та проживають у будинках, що від’єднанні від системи централізованого опалення м.Борислава”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
13 січня 2022 року          Борислав               № 15

Про схвалення внесення змін до паспорта Програми надання допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення в квартирах соціально незахищених верств населення, які зареєстровані та проживають у будинках, що від’єднанні від системи централізованого опалення м.Борислава

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, беручи до уваги доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення Ірини Цапів від 11.01. 2022р. №26, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити внесення змін до п.7 паспорта Програми надання допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення в квартирах соціально незахищених верств населення, які зареєстровані та проживають у будинках, що від’єднанні від системи централізованого опалення м.Борислава, затвердженої рішенням Бориславської міської ради від 11.02.2021 р. № 97 у частині загального обсягу фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми в 2022 році та читати його у такій редакції:

7. Загальний обсяг фінансових
ресурсів, необхідних для
реалізації Програми в 2022 році
400 тис. грн.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Цапів Ірині) подати на розгляд міської ради рішення щодо внесення зміни до паспорта Програми надання допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення в квартирах соціально незахищених верств населення, які зареєстровані та проживають у будинках, що від’єднанні від системи централізованого опалення м.Борислава на 2022 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                               Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments