Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про зарахування громадян на квартирний облік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
05 березня 2020 року              Борислав                 № 54

Про зарахування громадян на квартирний облік

Відповідно до п.п.2 ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.33 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, ст.ст.34, 45, 46 Житлового кодексу України, п.п. 13, 14, 26, 44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Україні, беручи до уваги рішення громадської комісії з житлових питань протокол від 05лютого 2020 року, №1, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Зарахувати на квартирний облік за місцем проживання Войтович Галину Іванівну, ************ року народження, в складі сім’ї 4 особи, за №284 загальної черги – відповідно до п.13.1 Правил обліку громадян (забезпечення житловою площею менше норми) та за №124 в списку першочерговості – відповідно п.44 Правил (першочергове отримання житла багатодітна родина; сім’ї, що виховують ***********) ***********. Зареєстровано місце проживання ***************. Будинок складається з двох житлових кімнат та однієї кухні житловою площею 36,6 кв.м з частковими вигодами. За цією адресою зареєстровано місце проживання 5 осіб.

2. Зарахувати на квартирний облік за місцем проживання Гавдьо Роману Олегівну, ************* року народження, в складі сім’ї 2 особи, за №285 загальної черги – відповідно до п.13.1 Правил обліку громадян (забезпечення житловою площею менше норми). Зареєстровано місце проживання **************. Квартира складається з однієї житлової кімнати та кухні з комунальними вигодами, житлова площа 16,3 кв.м. За цією адресою зареєстровано місце проживання 4 осіб.

3. Зарахувати на квартирний облік Гарькавого Богдана Ярославовича, ************ року народження, учасника бойових дій, в складі сім’ї 1 особа, за №286 загальної черги – відповідно до п.13.5 Правил обліку громадян (проживає як наймач вул.**********************) та за № 125 в списку першочерговості – відповідно до п.44.4 (учасник бойових дій).

4. Зарахувати на квартирний облік Мисіва Михайла Володимировича, ************* року народження, учасника бойових дій, в складі сім’ї 4 особи за №287 загальної черги – відповідно до п.13.5 Правил обліку громадян (забезпечення житловою площею менше норми) та за №126 в списку першочерговості – відповідно до п.44.4 (учасник бойових дій). Зареєстровано місце проживання *****************.

5. Зарахувати на квартирний облік Адаменка Дмитра Віталійовича, ********************** за №287- відповідно до п.13.1 Правил обліку громадян та за №20 в списку осіб, які перебувають на квартирному обліку як ******************* (право позачергового отримання житла).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому І.Кобилецького.

Міський голова                                                                           І.Яворський

Attachments