Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про затвердження схеми руху спеціального автомобільного транспорту з перевезення твердих побутових відходів з міста Трускавець по території міста Борислав”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
25 серпня 2021 року           Борислав            № 236

Про затвердження схеми руху спеціального автомобільного транспорту з перевезення твердих побутових відходів з міста Трускавець по території міста Борислав

Керуючись ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст.6 Закону України „Про дорожній рух”, беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження від 20.08.2021 р. № 01-10/293, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Затвердити маршрут руху спеціального автомобільного транспорту з перевезення твердих побутових відходів з міста Трускавець по території міста Борислав по таких вулицях: Трускавецька, Володимира Великого, Героїв ОУН-УПА, Ірини Сеник, Дрогобицька, Братів Лисиків.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження (Олег Левицький):
2.1) забезпечити виконання робіт по утриманню вулиць, зазначених в п.1 цього рішення;
2.2) проінформувати про прийняте рішення Трускавецьку міську раду та підприємства, надавачів послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Трускавець.

3. Фінансовому управлінню (Юрій Петрів) передбачити використання коштів субвенції з Трускавецького міського бюджету на утримання дорожньої інфраструктури з утилізації відходів по вулицях визначених в п.1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                              Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments