Розпорядження міського голови „Про надання Чарношу Миколі грошової допомоги *******”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

23 вересня 2021 року      Борислав             № 254-р

Про надання Чарношу Миколі грошової допомоги *******

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішень Бориславської міської ради від 22 листопада 2007 року №482 „Про надання повноважень міському голові м.Борислава” та від 11 лютого 2021 року №94 „Про затвердження Програми надання одноразової грошової допомоги мешканцям Бориславської міської територіальної громади на 2021 рік”, беручи до уваги заяву Чарноша Миколи та долучені до неї документи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати Чарношу Миколі Романовичу, що проживає на **************, одноразову грошову допомогу у розмірі 1000 грн. на ********.

2. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження, за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади, передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірина) виплатити одноразову грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження, за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади, передбачених за КПКВ 0813242.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну та керуючого справами виконкому Кобилецького Ігоря.

Міський голова                                                   Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments