Розпорядження міського голови „Про надання допомоги для документування паспортом громадянина України”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15 грудня 2021 року         Борислав           № 367-р

Про надання допомоги для документування паспортом громадянина України

Відповідно п.20 ч.4.ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Бориславської міської ради від 22 листопада 2007 року № 482 „Про надання повноважень міському голові м.Борислава”, рішення міської ради від 11 лютого 2021 року №33 „Про затвердження програми надання одноразової грошової допомоги мешканцям Бориславської міської територіальної громади на 2021 рік” та рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 20 січня 2021 року № 18 „Про встановлення розміру вартості одноразової грошової допомоги особам, які повернулися з місць позбавлення волі”, розглянувши заяву та інші документи, подані гр. Ліпецькому Ярославу

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати грошову допомогу на документування паспортом громадянина України особі, що повернувся з місць позбавлення волі у розмірі 650 грн. Ліпецькому Ярославу Вікторовичу, що проживає на вул.Володимира Великого, 173, кв.46 в м.Бориславі Львівської області.

2. Фінансове управлінню міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження, за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірині) виплатити грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гарасимів Роксоляну та керуючого справами виконкому Кобилецького Ігоря відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків..

Міський голова                                                         Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments