Розпорядження міського голови „Про надання гр.Рац М.М. допомоги на поховання”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14 лютого 2019 року                   Борислав                  № 36-р

Про надання гр.Рац М.М.
допомоги на поховання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 99 „Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого”, рішення Бориславської міської ради від 22 листопада 2007 року № 482 „Про надання повноважень міському голові м.Борислава” та рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 25 лютого 2015 року № 35 „Про встановлення розміру вартості ритуальних послуг на поховання деяких категорій осіб”, розглянувши заяву та інші документи, подані гр.Рацом М.М.

1. Надати грошову допомогу на поховання у розмірі 600 грн. гр.Рацу Миколі Миколайовичу, що проживає на вул.**************, який здійснив поховання матері Рац Ірини Юріївни.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Ю.Петрів) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (І.Цапів) виплатити грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Р.Гарасимів та керуючого справами виконкому І.Кобилецького відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

Міський голова                                                            І.Р.Яворський

Attachments