Розпорядження міського голови „Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Бориславської міської територіальної громади постраждалому внаслідок пожежі”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

06 грудня 2021 року           Борислав               № 356-р

Про надання одноразової грошової допомоги громадянину Бориславської міської територіальної громади постраждалому внаслідок пожежі

Відповідно до п.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Бориславської міської ради від 22 листопада 2007р. №482 „Про надання повноважень міському голові м. Борислава”, рішення Бориславської міської ради від 11 лютого 2021 року №94 „Про затвердження Програми надання одноразової грошової допомоги мешканцям Бориславської міської територіальної громади на 2021 рік”, беручи до уваги заяву гр. Середницького Романа та долучені до неї документи.

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати одноразову грошову допомогу у розмірі 5000 грн, гр. Середницькому Роману Володимировичу, постраждалому внаслідок пожежі, який проживає за адресою: *********.

2. Начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Ірину Цапів виплатити грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за ТПКВКМБ 0813242.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа та заступника міського голови Гарасимів Роксоляну відповідно до їх функціональних обов’язків.

В.о.міського голови,
секретар міської ради                                                           Юрій ХИМИН

Attachments