Розпорядження міського голови „Про надання одноразової грошової допомоги Громку Оресту”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 листопада 2020 року           Борислав                 № 329-р

Про надання одноразової грошової допомоги Громку Оресту

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу”, рішення Бориславської міської ради від 30 квітня 2020 року № 2465 „Про затвердження Програми соціальної підтримки мешканців міста Борислава, які підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України у 2020 році”, рішення Бориславської міської ради від 23 лютого 2007 року № 161 „Про надання повноважень міському голові міста Борислава”, беручи до уваги заяву гр.Громко Ореста та долучені до неї документи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати одноразову грошову допомогу Громку Оресту Ярославовичу, що проживає на ******** у розмірі 10 000 грн у зв’язку з прийняттям його на військову службу за контрактом.

2. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до п.1 цього розпорядження, за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірина) виплатити одноразову грошову допомогу громадянину Громку Оресту, відповідно до п.1 цього розпорядження, за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВ 0813242.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа та заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                               Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments