Розпорядження міського голови „Про надання одноразової грошової допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15 грудня 2021 року       Борислав        №368-р

Про надання одноразової грошової допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до п.13 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 11.02.2021 року № 99, беручи до уваги доповідну записку в. о. начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради, начальника відділу з виплати усіх видів соціальних допомог Крисько Галини від 13.12.2021 року № 1631/07 та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Надати грошову допомогу в розмірі 28000,00 грн. громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, згідно з додатком.

2. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради згідно з п.1 цього розпорядження за рахунок коштів міської територіальної громади передбачених за КПКВК МБ 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірина) провести виплату грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                     Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments