Розпорядження міського голови „Про надання одноразової грошової допомоги Тупичаку Андрію”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

23 грудня 2021 року         Борислав               № 383-р

Про надання одноразової грошової допомоги Тупичаку Андрію

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу”, рішення Бориславської міської ради від 30 квітня 2020 року № 2465 „Про затвердження Програми соціальної підтримки мешканців Бориславської міської територіальної громади, які підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України або в Національній Гвардії України у 2021 році”, рішення Бориславської міської ради від 23 лютого 2007 року № 161 „Про надання повноважень міському голові міста Борислава”, беручи до уваги заяву гр.Тупичака Андрія та долучені до неї документи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати одноразову грошову допомогу Тупичаку Андрію Богдановичу, що проживає *************, у розмірі 10 000 грн., у зв’язку з прийняттям його на військову службу за контрактом.

2. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до п.1 цього розпорядження, за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірина) виплатити одноразову грошову допомогу громадянину Тупичаку Андрію, відповідно до п.1 цього розпорядження, за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВ 0813242.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа та заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                           Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments