Розпорядження міського голови „Про надання Савінковій Оксані грошової допомоги на *****”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 лютого 2021 року         Борислав                    №50-р

Про надання Савінковій Оксані грошової допомоги на *****

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішень Бориславської міської ради від 22 листопада 2007 року №482 „Про надання повноважень міському голові м.Борислава” та від 11 лютого 2021 року №94 „Про затвердження Програми надання одноразової грошової допомоги мешканцям Бориславської міської територіальної громади на 2021 рік”, беручи до уваги заяву Савінкової Оксани та долучені до неї документи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати Савінковій Оксані Сергіївні, що проживає на *****************, одноразову грошову допомогу у розмірі 1000 грн. на ********.

2. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірина) виплатити одноразову грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВ 0813242.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну та керуючого справами виконкому Кобилецького Ігоря.

В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                    Юрій ХИМИН

Attachments