Розпорядження міського голови „Про надання Сухій Анні допомоги на поховання”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 липня 2021 року          Борислав              № 211-р

Про надання Сухій Анні
допомоги на поховання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №99 „Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого”, рішення Бориславської міської ради від 22 листопада 2007 року № 482 „Про надання повноважень міському голові м.Борислава” та рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 20 січня 2021 року №17 „Про встановлення розміру вартості ритуальних послуг на поховання деяких категорій осіб”, розглянувши заяв та інші документи, подані Сухою Анною

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати грошову допомогу на поховання у розмірі 3000 грн. гр.Сухій Анні Олексіївні, яка фактично проживає ***********************, яка здійснила поховання Глюза Андрія Петровича, який був зареєстрований *****.

2. Фінансове управлінню міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірині) виплатити грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гарасимів Роксоляна та керуючого справами виконкому Кобилецького Ігоря відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

В.о.міського голови,
секретар міської ради                                                              Юрій ХИМИН

Attachments