Розпорядження міського голови „Про підготовку та проведення мобілізаційного навчання”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

28 листопада 2019 року            Борислав                      № 306-р

Про підготовку та проведення мобілізаційного навчання

Відповідно до п.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.18, 21 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, рішення Бориславської міської ради від 23 лютого 2007 року № 161 „Про надання повноважень міському голові”, беручи до уваги план Західного Оперативного Командування, річний план Львівського обласного військового комісаріату, план основних заходів Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату на 2019 навчальний рік, план мобілізаційної підготовки Бориславської міської ради, лист військового комісара Дрогобицького-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату від 18 листопада 2019 року № 1/3358

1. Відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля міської ради прийняти участь у проведення мобілізаційних навчань та адміністрацію дільниці оповіщення.

2. Начальнику відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля міської ради В.Прідуну:
2.1) організувати уточнення робочої документації дільниці оповіщення відповідно до вимог керівних документів;
2.2) уточнити списки адміністрації дільниці оповіщення;
2.3) провести тренування з представниками адміністрації дільниці оповіщення;
2.4) перевірити готовність приміщень для роботи адміністрації дільниці оповіщення;
2.5) надати керівникам підприємств, установ та організацій, що залучаються до проведення мобілізаційних навчань, методичну та практичну допомогу у відпрацюванні необхідної документації мобілізаційного розгортання та тренування адміністрації дільниці оповіщення.

3. Директору міжшкільного навчально-виробничого комбінату Н.Шосткевич підготувати робочі приміщення для роботи представників адміністрації дільниці оповіщення на час проведення навчань.

4. Управління заходами під час проведення спільного мобілізаційного тренування здійснювати за встановленим сигналом, з пункту управління Дрогобицького-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату розташованого за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вул. Шевченка 25.

5. Для організації та взаємодії між Бориславською міської радою та Дрогобицького-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату скерувати з 02 до 05 грудня 2019 року начальника відділу оборонної роботи цивільного захисту та охорони довкілля Бориславської міської ради В.Прідуна у розпорядження військового комісара.

6. При надходженні встановленого сигналу з Дрогобицького-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату про початок проведення мобілізаційного тренування, практично виконати такі заходи:
6.1 ) розгорнути „Дільницю оповіщення” на базі міжшкільного навчального комбінату Бориславської міської ради, за адресою: м.Борислав, вул.Шевченка, 5;
6.2 ) підготувати для роботи документацію мобілізаційного розгортання адміністрацій дільниці оповіщення, а приміщення, де дільниця розгортається, забезпечити необхідним для роботи обладнанням та майном;
6.3 ) направити доповідь до Дрогобицького-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату про готовність дільниці до роботи;

7.Організацію і контроль за виконанням практичних заходів з підготовки та проведення мобілізаційних тренувань покласти на військового комісара Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В.о.міського голови,
секретар міської ради                                                                                         Ю.Химин

Attachments