Розпорядження міського голови „Про продовження карантину на території міста Борислава та смт. Східниця для закладів освіти та культури”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

31 липня 2020 року            Борислав                       № 200-р

Про продовження карантину на території
міста Борислава та смт. Східниця для
закладів освіти та культури

Відповідно до п.19, 20 ч.4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, беручи до уваги доповідну записку в.о. начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля від 31.07.2020 року та з метою виконання протиепідемічних заходів, пов’язаних з епідемією коронавірус COVID – 2019

1. Продовжити на території м. Борислава та смт. Східниця з 01 серпня 2020 року по 31 серпня 2020 року карантин у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19).
2. Рівень епідеміологічної небезпеки буде встановлюватись розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в залежності від епідемічної ситуації в місті Бориславі та смт. Східниця. Карантинні обмеження запроваджуються відповідно до встановлених рівнів епідеміологічної небезпеки, а саме: „зелений”, „жовтий”, „помаранчевий” та „червоний”.
4. Начальнику відділу освіти Бориславської міської ради Е.Качмарчик, та в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Р.Тарнавському дотримуватись карантинних обмежень відповідно до встановлених рівнів, які затверджені розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій від 31.07.2020р №23-нс „Про встановлення карантину на території м. Борислава та смт. Східниця з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV- 2”.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Р.Садлівського та заступника міського голови Р.Гарасимів відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

В.о.міського голови,
секретар міської ради                                                              Ю.Химин

Attachments