Розпорядження міського голови „Про участь у роздільному мобілізаційному тренуванні з особовим складом Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24 січня 2022 року             Борислав           № 11-р

Про участь у роздільному мобілізаційному тренуванні з особовим складом Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Відповідно до п.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 18, 21 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, рішення Бориславської міської ради від 23 лютого 2007 року № 161 „Про надання повноважень міському голові”, та плану командування Західного оперативного командування Збройних сил України, беручи до уваги доповідна записка начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Прідуна Володимира від 24 січня 2021 року

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Прідуна Володимира:
1.1. Уточнити основні показники мобілізаційного плану.
1.2. Підготувати проекти розпорядчих документів з питань організації та проведення мобілізаційних заходів.
1.3. Уточнити порядок оповіщення керівного складу.
1.4. Уточнити план-графік переведення в режим роботи в умовах особливого періоду.

2. Для забезпечення взаємодії з підприємствами та установами міста під час проведення мобілізаційного навчання 25 січня 2022 року до пункту управління Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціально підтримки скерувати – начальника відділу оборонної роботи цивільного захисту та охорони довкілля Володимира Прідуна.

3. Підготувати до розгортання:
– пункт збору громади;
– пункт попереднього збору військовозобов’язаних;
– пункт попереднього збору техніки.

4. Посадовим особам призначеним здійснювати керівництво мобілізаційними органами зазначеними в п. 3 уточнити перелік особового складу та підготувати документацію і приміщення, для розгортання.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Романа Садлівського.

Міський голова                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments