Розпорядження міського голови „Про утворення тимчасової робочої групи для проведення обстежень на об’єктах системи водопостачання та закладів громадського харчування щодо дотримання вимог санітарного законодавства на території Бориславської міської територіальної громади”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29 червня 2021 року              Борислав               № 169-р

Про утворення тимчасової робочої групи для проведення обстежень на об’єктах системи водопостачання та закладів громадського харчування щодо дотримання вимог санітарного законодавства на території Бориславської міської територіальної громади

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги лист т.в.о. начальника Трускавецького управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області №477 від 22.06.2021р. та доповідну записку начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Прідуна Володимира від 25.06.2021р.

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Утворити тимчасову робочу групу для проведення обстежень на об’єктах системи водопостачання та закладах громадського харчування щодо дотримання вимог санітарного законодавства на території Бориславської міської територіальної громади в складі:
Кобилецького Ігоря- в.о.першого заступника міського голови, голови комісії;

Членів комісії:

Корпана Романа-в.о. начальника управління житлово – комунального господарства та енергозбереження міської ради;

Лопушанського Ярослава-директора комунального підприємства „Вододар”;
Турик Оксани-начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Трускавецьке управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області (за згодою);

Плоскодняк Ольги-спеціаліста І- категорії відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля міської ради;

Журавчака Олега -головного спеціаліста з питань торгівлі та підприємницької діяльності відділу економіки та торгівлі міської ради.

2. Голові робочої групи (Кобилецький Ігор) провести обстеження об’єктів системи водопостачання та закладів громадського харчування на дотримання вимог санітарного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о.першого заступника міського голови Ігоря Кобилецького.

Міський голова                                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments