Розпорядження міського голови „Про встановлення надбавки та премії до посадового окладу директора КНП „Центральна міська лікарня м.Борислава” БМР”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 січня 2020 року            Борислав                    № 29-р

Про встановлення надбавки та премії до посадового окладу директора КНП „Центральна міська лікарня м.Борислава” БМР

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.п.1.6, 4.4 наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05 жовтня 2005 року № 308/519 (зі змінами), беручи до уваги доповідну записку начальника фінансового управління міської ради від 30 січня 2020 року

1. ВСТАНОВИТИ директору комунального некомерційного підприємства „Центральна міська лікарня м.Борислава” Бориславської міської ради, ГОЛОВЧАКУ Віталію Степановичу, з 02 січня до 31 січня 2020 року щомісячну надбавку в розмірі 50 % до посадового окладу за складність, напруженість у роботі.

2. ВСТАНОВИТИ директору комунального некомерційного підприємства „Центральна міська лікарня м.Борислава” Бориславської міської ради, ГОЛОВЧАКУ Віталію Степановичу, з 01 січня до 31 січня 2020 року премію в розмірі 15% до посадового окладу.

3. Комунальному некомерційному підприємству „Центральна міська лікарня м.Борислава” Бориславської міської ради (В.Головчак) проводити нарахування згідно з пунктом 1 та 2 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Р.Гарасимів.

Міський голова                                                                      І.Яворський

Attachments