Розпорядження міського голови „Про виділення 6-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області паливно-мастильних матеріалів з міського резервного фонду”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 лютого 2019 року                   Борислав                  № 44-р

Про виділення 6-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області паливно-мастильних матеріалів з міського резервного фонду

Відповідно до п.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 „Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 20 лютого 2019 року № 3

1. Виділити 6-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області (А.Блонар) з міського резервного фонду для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, 100 л бензину А-92 для організації роботи оперативної мобільної групи з попередження самовільного випалювання сухої рослинності, а також 100 л бензину А-92 та 200л дизельного палива для ліквідації пожеж.

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (У.Маланяк) видати талони на паливо відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Р.Садлівського.

Міський голова                                                            І.Р.Яворський

Attachments