Розпорядження міського голови „Про виділення коштів управлінню праці та соціального захисту населення міської ради для надання одноразової допомоги учасникам антитерористичної операції та учасникам масових акцій громадського протесту під час Революції Гідності”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 жовтня 2019 року                    Борислав              № 285-р

Про виділення коштів управлінню праці та соціального захисту населення міської ради для надання одноразової допомоги учасникам антитерористичної операції та учасникам масових акцій громадського протесту під час Революції Гідності

Відповідно до п.13 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців м.Борислава та смт.Східниця, громадянам тимчасово переселених із зони АТО та АР Крим на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради 11 лютого 2016 року № 76 (із змінами та доповненнями) та беручи до уваги доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради І.Цапів від 28 жовтня 2019 року № 1423

1. Виділити управлінню праці та соціального захисту населення міської ради кошти в сумі 2 000,00 грн. для надання одноразової грошової допомоги учаснику антитерористичної операції Шияну Володимиру Романовичу.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Ю.Петрів) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради згідно з пунктом 1 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВК 0813242.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (І.Цапів) провести виплату одноразової грошової допомоги учаснику антитерористичної операції.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Р.Гарасимів.

Міський голова                                                                                І.Яворський

Attachments