Розпорядження міського голови „Про виділення коштів управлінню праці та соціального захисту населення міської ради для надання одноразової допомоги вдовам воїнів-афганців”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

07 лютого 2019 року                  Борислав                 № 31-р

Про виділення коштів управлінню праці та соціального захисту населення міської ради для надання одноразової допомоги вдовам воїнів-афганців

Відповідно до п.13 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання п.5 Плану заходів з відзначення в м.Бориславі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та беручи до уваги доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради І.Цапів від 25 січня 2019 року № 119

1. Виділити управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (І.Цапів) кошти в сумі 4500,00 грн. для надання одноразової грошової допомоги 9 вдовам воїнів-афганців згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Ю.Петрів) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради згідно з пунктом 1 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради провести виплату одноразової грошової допомоги вдовам воїнів-афганців.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Р.Гарасимів.

Міський голова                                                     І.Р.Яворський

Attachments