Розпорядження міського голови „Про виділення паливно-мастильних матеріалів”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

31 березня 2021 року               Борислав №                   81-р

Про виділення паливно-мастильних матеріалів

Відповідно до п.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 „Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та беручи до уваги лист рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 05 лютого 2021 року №2

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Виділити 6-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області 300 л дизельного палива та 200л бензину А-92 з місцевого резерву матеріальних засобів, передбачених для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру для організації роботи оперативно- мобільної групи з попередження та ліквідації наслідків самовільного випалювання сухої рослинності та для локалізації та ліквідації пожеж на території Бориславської міської територіальної громади.

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Уляна Малиняк) видати талони на паливо відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Романа Садлівського та керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.

Міський голова                                                      Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments