Розпорядження міського голови „Про виділення паливно-мастильних матеріалів”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14 грудня 2021 року          Борислав            № 365-р

Про виділення паливно-мастильних матеріалів

Відповідно до п.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 „Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій” та беручи до уваги рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 14 грудня 2021 року № 22

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Виділити комунальному підприємству „ЕКО-МІСТО” (Сорока Іван) 500 л дизельного палива з місцевого резерву матеріальних засобів, передбачених для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру для очищення доріг від снігу з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах .

2. Директора комунального підприємства „ЕКО-МІСТО” Сороку Івана:
2.1) організувати та провести роботи з очищення автомобільних доріг від снігу з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах;
2.2) після закінчення робіт подати до управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради акти з підтвердженням виконаних робіт та витрат паливно-мастильних матеріалів. Вказані акти оформити без вартості паливно-мастильних матеріалів.

3. Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження (Левицький Олег) перевірити акти з підтвердженням виконаних робіт та витрат паливно-мастильних матеріалів та подати міському голові клопотання щодо оплати виконаних робіт за виключенням вартості паливно-мастильних матеріалів.

4. Відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Малиняк Уляна) видати талони на паливо відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа та керуючого справами виконкому Кобилецького Ігор.

Міський голова                                                       Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments