Розпорядження міського голови „Про визначення місця для розгортання пункту обігріву в районі автостанції на вул.І.Сеник в м.Борислав”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08 грудня 2021 року          Борислав              № 358-р

Про визначення місця для розгортання пункту обігріву в районі автостанції на вул.І.Сеник в м.Борислав

Відповідно до п.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.1 ч.2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту України та беручи до уваги доповідну записку начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимира Прідуна від 08.12.2021р з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей у період низьких температур зимового періоду

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимира Прідуна:
1.1) організувати роботу з розгортання пункту обігріву в районі автостанції на вул. Ірини Сеник в м. Бориславі з додержанням карантинних заходів в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 .
1.2) підготувати звернення до пароха Церкви Християн Віри Євангельської м. Борислав Михайла Дреня, розглянути можливість щодо розгортання намету для облаштування пункту обігріву .
1.3) підготувати звернення до начальника відділення поліції №1 ДВП НП України у Львівській області Олександра Подвисоцького з клопотанням організувати контроль за дотриманням громадського порядку в пункті обігріву.

2. Начальника відділу внутрішньої політики Ольгу Столяр висвітлити інформацію щодо роботи пункту обігріву в засобах масової інформації .

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                       Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments