Розпорядження міського голови „Про затвердження переліку соціально незахищених осіб, яким надається допомога для встановлення у квартирі приладу індивідуального опалення”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03 грудня 2021 року          Борислав               № 354-р

Про затвердження переліку соціально незахищених осіб, яким надається допомога для встановлення у квартирі приладу індивідуального опалення

Відповідно до п.13 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми надання допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення в квартирах соціально незахищених верств населення, які зареєстровані та проживають у будинках, що від’єднані від системи централізованого опалення м. Борислава, затвердженої рішенням міської ради 26 серпня 2020 року № 2561, протоколу засідання комісії з децентралізації теплопостачання від 11 серпня 2021 року № 3 та беручи до уваги доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Цапів Ірини від 01 грудня 2021 року № 1584

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити перелік соціально незахищених осіб, яким надається допомога для встановлення у квартирі приладу індивідуального опалення, а саме:
Слободяник Андрій Сергійович
Михалевич Оксана Дмитрівна
Стадник Орися Юріївна
Хомин Віра Романівна
Ляміна Ольга Олегівна
Хронхоль Любов Михайлівна
Бабич Михайліна Петрівна
Миськів Марія Миколаївна
Садлівська Любов Володимирівна
Ровенська Ольга Петрівна
Чіхрак Тетяна Анатоліївна
Ключник Володимир Мирославович
Татомир Світлана Анатоліївна
Гулійчук Світлана Вікторівна
Яцуляк Мирослава-Марія Костянтинівна
Линів Наталія Стефанівна
Пахольчук Катерина Миколаївна

2. Виділити управлінню праці та соціального захисту населення міської ради кошти в сумі 136000,00 грн. для надання допомоги в розмірі 8000,00грн. кожному, згідно з переліком, зазначеним вище.

3. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради згідно з пунктом 2 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВК 0813242.

4. Управління праці та соціального захисту населення міської ради провести виплату допомоги соціально незахищеним особам для встановлення у квартирі приладу індивідуального опалення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Садлівського Романа.

В.о.міського голови,
секретар міської ради                                                                      Юрій ХИМИН

Attachments