Розпорядження міського голови „Про затвердження переліку соціально незахищених осіб, яким надається допомога для встановлення у квартирі приладу індивідуального опалення”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

20 грудня 2021 року              Борислав                      № 376-р

Про затвердження переліку соціально незахищених осіб, яким надається допомога для встановлення у квартирі приладу індивідуального опалення

Відповідно до п.13 ч.4 ст.42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Програми надання допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення в квартирах соціально незахищених верств населення, які зареєстровані та проживають у будинках, що від’єднані від системи централізованого опалення м. Борислава, затвердженої рішенням міської ради 26 серпня 2020 року № 2561, протоколу засідання комісії з децентралізації теплопостачання від 21 вересня 2021 року № 4 та беручи до уваги доповідну записку в.о.начальника управління праці та соціального захисту населення, начальника відділу з виплат всіх видів соціальних допомог міської ради Крисько Галини від 15 грудня 2021 року № 1643

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити перелік соціально незахищених осіб, яким надається допомога для встановлення у квартирі приладу індивідуального опалення, а саме:

*******

2. Виділити управлінню праці та соціального захисту населення міської ради кошти в сумі 48000,00 грн. для надання допомоги в розмірі 8000,00грн. кожному, згідно з переліком, зазначеним вище.

3. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради згідно з пунктом 2 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету, передбачених за КПКВК 0813242.

4. Управління праці та соціального захисту населення міської ради провести виплату допомоги соціально незахищеним особам для встановлення у квартирі приладу індивідуального опалення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                           Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments