Розпорядження міського голови „Про затвердження робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у новому складі”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 грудня 2021 року       Борислав         № 391-р

Про затвердження робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у новому складі

Відповідно до п. 19 ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про запобігання та протидію домашньому насильству”, ст.13 Закону України „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658 „Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”, постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 585 „Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах”, беручи до уваги витяг з протоколу засідання робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі при виконавчому комітеті Бориславської міської ради від 23.11.2021 року № 1, доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Цапів Ірини від 22.12.2021 року № 1683/08, з метою ефективного здійснення заходів у сфері протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити персональний склад робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на території Бориславської міської територіальної громади, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність п. 2 розпорядження міського голови від 28.02.2019 року № 54 – р „Про затвердження робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та Положення про неї”.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                   Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments