«ДВ–ЕКОСВІТ» повідомило про розірвання договору на вивіз сміття

Вчора, 22 лютого, в Бориславській міській раді відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В порядку денному – запобігання виникнення екологічної проблеми на території Бориславської міської територіальної громади у зв’язку із припиненням договору на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів ТзОВ «ДВ–ЕКОСВІТ».

Як повідомив перший заступник міського голови Роман Садлівський, нещодавно було отримано звернення від ТзОВ «ДВ–ЕКОСВІТ», діючого надавача послуги із вивезення сміття в м. Бориславі, про розірвання договору на вивезення ТПВ з 5 березня 2021 року.

Олег Левицький, начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження, зауважив: «Розрив договору тягне за собою ряд проблем, тож нам необхідно заздалегідь підготуватись і визначити нового перевізника. Оскільки надавач такої послуги може призначатись лише на конкурсних умовах, а процедура вимагає певних термінів, ми мусимо невідкладно призначити тимчасового надавача послуг, який вже з 6 березня має приступити до робіт. Один із варіантів – покласти виконання цих функцій на міське комунальне підприємство».

За підсумками засідання доручено начальнику управління ЖКГ та Е Олегу Левицькому підготувати проект рішення виконавчого комітету щодо тимчасового виконавця послуг з вивезення побутових відходів.