Дві фури з медичним обладнанням прибули в Борислав

Дві фури з медичним обладнанням зібрала в Ірландії наша бориславчанка Тетяна Бугера (Tetyana Buhera – Rudavets). Сьогодні вантаж прибув в Борислав.

Пані Тетяна вже декілька років проживає в Ірландії, а зараз, через складну ситуацію в Україні, посилено волонтерить. Чергову партію допомоги пані Тетяна скерувала в Україну. Це сучасні електричні медичні ліжка (50 шт), засоби захисту, засоби для реабілітації, ‎постільні аксесуари, електронні комплектуючі для медичних ліжок, медпрепарати та ще багато іншого медичного устаткування.

Допомога надійшла від пана Ройшіна з Mullingar Hospital та HSE (Health Service Executive). До неї також долучились Pharmacare Distribution (Джоді Девайн), які також пожертвували багато медичних речей. Підтримала ініціативу Асоціація перевізників Ірландії, а саме власники транспортних фірм Gerry McMorrow and Michael Howden, які особисто їхали за кермом фур. Вантаж прибув у Краків. А вже за допомогою другої бориславчанки Світлани Мрозек (Світлана Мрозек), залучивши транспорту компанію West Ukr Tras, вдалось доставити його до Борислава.

Волонтери настільки перейнялись збором гуманітарного вантажу, що окрім запланованих до передачі речей, пакували в машини все, що тільки могло б знадобитись – від наметів, матраців і спальних мішків – до джгутів, термометрів, продуктів харчування і корму для тварин. Аби лиш заповнити фури «по вінця». Наші хлопці понад 2 години вивантажували допомогу. Трішки втомлені, але дуже вражені та вдячні за підтримку.

“Дякую щиро за таку допомогу, саме на таких людях тримається зараз Україна. Разом ми сильні”, – підсумував у своєму дописі міський голова Ігор Яворський.