Дитсадки Борислава не відновлять роботу з 25 травня

Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, Урядом серед пом’якшень карантинного режиму, які вступають в дію з 22 травня, зазначено відновлення роботи закладів дошкільної освіти з 25 травня.

Однак, остаточне відкриття дитсадків стане можливим лише за умови виконання усіх рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину та прийняття відповідних рішень обласною і міською комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Одразу із наступного понеділка дитсадки не працюватимуть, – наголошує провідний спеціаліст відділу освіти Майя Гоц. – Станом на сьогодні проводиться ряд необхідних заходів із підготовки до відновлення роботи дошкільних закладів. Для перебування дітей в садках та роботи персоналу придбано необхідні дезінфікуючі та санітарно-гігієнічні засоби, безконтактні термометри та ін.»

«Щоб дошкільнята змогли знову відвідувати свої ДНЗ, ми зобов’язані потурбуватись про їхню безпеку. Відтак, для цього усе ретельно підготують», – підсумувала заступник міського голови Роксоляна Гарасимів.