Електронні торги поповнять бюджет розвитку міста на 352 тис.грн.

У п’ятницю, 5 червня, у Бориславі відбувся електронний аукціон з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади міста. Під час нього було продано нежитлову будівлю на вул. Чорновола, 2 А. В результаті – бюджет розвитку міста поповниться на 352 100 грн.

Приміщення загальною площею 75,5 кв.м. було виставлено на аукціон з оголошеною стартовою ціною в 184 164 грн., яка в ході торгів зросла удвічі.

Кошти за викуп будуть скеровані на поповнення бюджету розвитку міста Борислава та спрямовані на виконання інвестиційних програм та іншу діяльність, пов’язану з капітальними вкладеннями в соціально-економічний розвиток.

Завдяки активному застосуванню інструментів системи електронних торгів минулого року вдалось акумулювати необхідний фінансовий ресурс, зокрема, для забезпечення частки міста у реалізації проєктів-переможців різноманітних конкурсів. 

Принагідно пригадаємо: за результатами аналізу даних за 2019 рік Борислав зайняв третє місце у рейтингу успішності від ДП «Прозорро.Продажі» ААЦ «Львівський регуляторний хаб» 

Участь у оцінюванні взяло 27 громад (об’єднаних територіальних громад, міст, селищ та сіл Львівської області, які вже підключені до системи «Prozorro.Продажі»). Громади оцінювалися за такими критеріями, як кількість проведених успішних аукціонів з малої приватизації, продажу та оренди комунального майна, співвідношення кількості населення міста/села і доходу з електронних аукціонів через систему “Prozorro.Продажі” відповідно до коефіцієнту їхньої значимості.