Перевірка системи оповіщення

This event has ended

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 листопада в період з 14:50 год. до 14:55 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та Львівської області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Відділ оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Бориславської міської ради повідомляє, що увімкнення електросирен проводиться з навчальною метою і для їх перевірки, практичні заходи не будуть відпрацьовуватись, просимо ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ.

Уривчасте звучання електричних сирен означає “УВАГА ВСІМ!”. Почувши звучання електросирен, негайно увімкніть пристрої проводового радіомовлення або налаштуйте радіоприймачі в FM діапазоні на частоту 103,3 МГц, а телеприймачі перемкніть на канали:
– ефірного аналогового телебачення “Перший Західний” (57 канал);
– ефірного цифрового телебачення “UA: Львів”.

Прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Також, для визначення рівня озвучення електросиренами території міст обласного значення та районних центрів проводитиметься електронне опитування мешканців області. За результатами опитування буде опрацьована карта покриття звуковими сигналами цивільного захисту.

Звертаємо увагу, що доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15:00 год. 20 листопада до 24:00 год. 30 листопада поточного року.

Запрошуємо усіх долучитись до перевірки!