Презентація книги Вероніки Мосевич “Біжи, Мартусю!”

This event has ended

У Бориславі, 24 листопада, о 15:00 у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбудеться презентація книги Вероніки Мосевич “Біжи, Мартусю!”, яка є переможцем Міжнародного літературного конкурсу Коронація Слова – 2021 у номінації “Міжнародний вибір. Німеччина”.

Це роман про Другу світову війну, як дві краплі води схожу на війну сьогоднішню, про приголомшливі факти з тих далеких років, які дають нам розуміння того, що відбувається зараз. Перед уявою читачів роману одразу постає жорстока правда, яка волає до пам’яті нащадків із катівні Дрогобицького НКВД, що знаходилося на вулиці Стрийській.

Роман “Біжи, Мартусю!” створено на основі архівних документів та свідчень очевидців справжніх подій Другої світової війни на теренах Західної України та поза її межами.

Сама ж авторка родом з Дрогобича. Проте жінка не лише пише твори. Вона є автором понад 500 українських пісень, композитором, аранжувальницею, співачкою та художницею. Тож запрошуємо громаду на зустріч з талановитою Веронікою Мосевич.