Фінансове управління інформує

Загальне фінансування з міського бюджету міста Борислава за період з 27 липня 2020 року по 31 липня 2020 року по загальному фонду склало 85.3 тис.грн., що забезпечило життєдіяльність бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету міста Борислава, в тому числі:

 • фінансування видатків за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету на фінансування Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік склало в сумі 85,3 тис.грн., в тому числі в розрізі об’єктів фінансування :
  а) придбання м’якого інвентарю для спальних кімнат в дошкільних групах в ДНЗ №11 “Калинонька” по вул.І.Богуна, 3 в м.Борислав Львівської області – фінансування склало в сумі 41,7 тис.грн.;
  б) придбання туристичного спорядження для вихованців гуртка козацько-лицарського національно-патріотичного виховання «Сокіл» («Джура»), що працює при ЗЗСО I – III ступенів №7 в м. Бориславі 43,6 тис.грн..

За рахунок спеціального фонду міського бюджету профінансовано видатків в сумі 1279,3 тис.грн., в тому числі на:

 • капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Куліша в м.Бориславі Львівської області – профінансовано в сумі 800,0 тис.грн.;
 • капітальний ремонт в частині заміни внутрішніх дверних блоків ЗЗСО І-ІІІ ст. №3,Капітальний ремонт санітарних вузлів (туалетів) першого та другого поверхів лівого крила ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету на фінансування Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік – профінансовано в сумі – 229,2 тис.грн.;
 • придбання обладнання для дитячої школи мистецтв у м.Бориславі Львівської області за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету на фінансування Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік – профінансовано в сумі 35,0 тис.грн.;
 • придбання компютерної техніки, створення сучасного інформаційно-інноваційного простору (придбання обладнання) у центральній міській бібліотеці Бориславської МЦБС за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету на фінансування Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік – профінансовано в сумі 10,2 тис. грн..;
 • внески до статутного капіталу для придбання тренажерного обладнання КНП Бориславський міський парк культури і відпочинку (Придбання і встановлення спортивних комплексів “Воркаут” в Бориславському міському парку культури і відпочинку) за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету на фінансування Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік – профінансовано в сумі 154,9 тис.грн.;
 • будівництво мереж зовнішнього освітлення по вул.Мазепи в м.Бориславі – профінансовано в сумі 50,0 тис.грн..

Станом на 31 липня 2020 року до міського бюджету за загальним фондом надійшло надходжень в сумі 147926.5 тис.грн., в тому числі:

 • податкових та неподаткових надходжень надійшло в сумі 98391.5 тис.грн.;
 • офіційних трансфертів з державного бюджету в сумі 49535.0 тис.грн.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до загального фонду міського бюджету зросли на 7518,9 тис.грн. або 8,3 відсотка.

До спеціального фонду міського бюджету міста Борислава надійшло надходжень в сумі 4338,8 тис.грн., в тому числі:

 • надходження до екологічного фонду склали 54,2 тис.грн.;
 • надходження від пайової участі склали 19,2 тис.грн.;
 • надходження від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва склали 14,1 тис.грн.;
 • власні надходження бюджетних установ склали 2106,1 тис.грн.;
 • надходження від відчудження майна склали 1076,6 тис.грн.;
 • надходження від продажу землі склали 1068,6 тис.грн.

Станом на 31 липня 2020 року фінансовим управлінням міської ради заключено три угоди на відпуск інсуліну (ТзОВ «Доброго дня», ПП «Соломія-сервіс» – аптека «Подорожник», ТзОВ «Медфарм», «Ваша аптека»).

Згідно поданих розрахунків аптечними закладами міста проведено касових видатків за відпущені препарати інсуліну в сумі 770,238 тис.грн., в тому числі в розрізі аптечних закладів:

 • аптека «Доброго дня» проведені розрахунки за відпущені препарати інсуліну мешканцям міста в сумі 359,886 тис.грн.;
 • аптека ТзОВ «Медфарм» проведені розрахунки за відпущені препарати інсуліну мешканцям міста в сумі 188,602 тис.грн.;
 • аптека «Ваша аптека» проведені розрахунки за відпущені препарати інсуліну мешканцям міста в сумі 145,297 тис.грн.;
 • аптека «Соломія-Сервіс» проведені розрахунки за відпущені препарати інсуліну мешканцям міста в сумі 76,453 тис.грн..

Залишок коштів на реєстраційному рахунку фінансового управління по міському бюджету на придбання препаратів інсуліну станом на 31 липня 2020 року складає 1,245 тис.грн.

 

Кредиторська заборгованість станом на 31.07.2020 року по виконанню заходів щодо забезпечення мешканців міста препаратами інсуліну перед аптечними закладами складає 60,107 тис.грн.