СК “Нафтовик” змагатиметься за кубок Першої ліги області з футболу

Виконавчий комітет Львівської Асоціації футболу на своєму засіданні затвердив формат проведення обласних футбольних змагань сезону 2020-го року. Так, серед 18 команд Першої ліги області – наш СК «Нафтовик».

Старт Першої ліги Львівщини заплановано на неділю, 16-те серпня. На зустрічі з керівниками футбольних клубів, яка відбулась 5 серпня, було визначено склад першолігових підгруп і календар ігор.

Отож, Борислав потрапив до групи В і його суперниками у першому турі стали гравці команд СКК «Пісочна», ФК «Ходорів/Вовчатичі», «Сокіл» (Сокільники), «Скала» (Стрий) та «Зубр» (Зубра).

Перший матч відбудеться на виїзді із СКК «Пісочна», а відкриття сезону у Бориславі – 23 серпня о 17:00 год. і СК «Нафтовик» прийматиме срібного призера минулого сезону СК «Зубр».

Як зауважили у ЛАФ, наразі всі матчі відбуватимуться без глядачів на трибунах і з дотриманням Тимчасових умов і Тимчасового протоколу організації протиепідемічних заходів під час проведення у Львівській області матчів чемпіонату, першості та розіграшу кубка серед аматорських команд в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.